IMG_4162Odyseusz Karalis – Z pochodzenia jest Grekiem. Będąc top-managerem w prawniczych firmach obserwował życie i problemy przedsiębiorców. Dziś – we własnych firmach – konstruuje usługi skierowane do mikro, małego i średniej wielkości przedsiębiorcy w sposób outsourcingowy. Dzięki prawnym rozwiązaniom jakie tworzy Karalis, jego klienci w pełni korzystają z dobrodziejstw unijnego prawa – skutkiem czego mają minimum 22 000 zł rocznie mniej obciążeń ZUS i US– czyli co najmnniej o 22 000zł więcej w kieszeni! Odyseusz jest właścicielem ARIADNI GROUP, na którą składa się kilka niezależnych firm (w tym 6 brytyjskich spółek). Ponadto Odyseusz jest akredytowanym coachem (ACC ICF), zapalonym miłośnikiem motoryzacji; porozumiewa się w 5 językach, w tym w 3 biegle. W wolnych chwilach z pasją komponuje muzykę elektroniczną, a z przyjaciółmi grywa od smooth-jazzu po glam-rocka; gra na „klawiszach”, jest multiinstrumentalistą, kompozytorem i aranżerem.

DSC_1750Robert Oskwarek – przedsiębiorca z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, inwestor, ceniony trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który realizuje duże projekty pokazując swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przed wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Właściciel firmy Korzenie Sukcesu, Mediator group S.A, TO sp. z.o.o., Klub Świadomego Inwestora, autor projektu Zakaz Narzekania,”Władcy Sceny”, specjalista od kluczowych umiejętności wizerunkowych i mówca motywacyjny. Motto życiowe: ” Nie trzeba mieć dużo pieniędzy by zacząć inwestować – trzeba zacząć inwestować by mieć dużo pieniędzy”Adwokat Radosław Rycielski. Adwokat Radosław Rycielski jest wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. W adwokaturze od 2004 r. Autor rozprawy doktorskiej poświęconej opodatkowaniu dochodów kapitałowych z odsetek i dywidend w prawie polskim i w dyrektywach Unii Europejskiej (Uniwersytet Warszawski). Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako pełnomocnik Wojewody Zachodniopomorskiego do spraw prywatyzacji jednego z przedsiębiorstw państwowych, prawnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Odbył praktyki u doświadczonych prawników, a także w prokuraturze oraz w różnych wydziałach sądów. Praktyczną wiedzę z zakresu prawa podatkowego, karnego skarbowego i gospodarczego pogłębiał współpracując z Instytutem Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy oraz z kancelarią prawną stowarzyszoną z ISP. Był również pracownikiem naukowym Katedry Ekonomii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Studia prawnicze ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Ukończył także studia z zakresu prawa amerykańskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego, zorganizowane przez Uniwersytet Jagielloński i Collumbus School of Law w Waszyngtonie. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa podatkowego, w tym autorem komentarza do zmian w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych w 2007 r., a także publikacji z zakresu prawa karnego skarbowego, prawa cywilnego i adwokatury. Współpracuje z ogólnopolskimi serwisami internetowymi udzielając porad prawnych i podatkowych. Prywatnie entuzjasta Tatr i pasjonat wschodnich sztuk walki, trenujący Karate od 1989 r. – wcześniej według stylu Shotokan, obecnie Kyokushinkai.

Marek Klamut – prezes Treeneo. Przedstawi metodę inwestycyjno-oszczędnościową opartą na niezabudowanych gruntach rolnych, korzystną mimo nowej nowej ustawy. Metoda jest dostępna dla każdego nawet z małym zasobem kapitału. Akt własnosci ziemi można otrzymać już przy 15% wkładu własnego wartości gruntu.

Marcin Rudkiewicz – radca prawny prowadzący Kancelarię Radcy Prawnego Marcin Rudkiewicz. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, grup kapitałowych, w tym w zakresie prawa korporacyjnego i papierów wartościowych. Zajmuje się również obsługą podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na rynkach zagranicznych, zakładaniem spółek wraz z ich obsługą. Ukończył studia prawnicze w Wielkiej Brytanii. Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim.

Marcin Misiewicz -absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Wyższej Szkoły Bankowej. Od 2008 roku związany z branżą finansową i bankowością prywatną. Ekspert w zakresie inwestowania, członek najwyższego wyróżnienia w branży finansowej MDRT przyznanego przez międzynarodowe stowarzyszenie finansistów The Premier Association of Financial Professionals w USA. Doświadczenie zdobywał w pionach bankowości prywatnej i inwestycyjnej oraz bezpośredniej pracy z Polakami z listy 100 Najbogatszych. Właściciel firmy Asset Sp. z o.o. Sp. K. , dyrektor regionalny odpowiedzialny za rozwój kanału agencyjnego marki pro-zysk.pl, inwestor.