Warszawska Biznesowa Odyseja

Wczytuję mapę...

Data/Czas
12/03/2016
11:00 - 14:00

Lokalizacja
Warszawa
ul.Towarowa 22

Centrum Szkoleniowe Jupiter


Organizacja i bilety:
Katarzyna Bednarek 515 541 357 katarzyna.bednarek2015@gmail.com

 

Adwokat Radosław Rycielski jest wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. W adwokaturze od 2004 r.  Autor rozprawy doktorskiej poświęconej opodatkowaniu dochodów kapitałowych z odsetek i dywidend w prawie polskim i w dyrektywach Unii Europejskiej (Uniwersytet Warszawski). Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako pełnomocnik Wojewody Zachodniopomorskiego do spraw prywatyzacji jednego z przedsiębiorstw państwowych, prawnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Odbył praktyki u doświadczonych prawników, a także w prokuraturze oraz w różnych wydziałach sądów. Praktyczną wiedzę z zakresu prawa podatkowego, karnego skarbowego i gospodarczego pogłębiał współpracując z Instytutem Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy oraz z kancelarią prawną stowarzyszoną z ISP. Był również pracownikiem naukowym Katedry Ekonomii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Studia prawnicze ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Ukończył także studia z zakresu prawa amerykańskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego, zorganizowane przez Uniwersytet Jagielloński i Collumbus School of Law w Waszyngtonie.

Jest autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa podatkowego, w tym autorem komentarza do zmian w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych w 2007 r., a także publikacji z zakresu prawa karnego skarbowego, prawa cywilnego i adwokatury. Współpracuje z ogólnopolskimi serwisami internetowymi udzielając porad prawnych i podatkowych.

Prywatnie entuzjasta Tatr i pasjonat wschodnich sztuk walki, trenujący Karate od 1989 r. – wcześniej według stylu Shotokan, obecnie Kyokushinkai.

 

 

Robert Przygoda

 

Swoją „przygodę” z biznesem zaczął w wieku 13 lat – „kolędował” zarabiając pierwsze pieniądze na komputer – Timex (dziś można te urządzenie nazwać kalkulatorem), który kupił w Pewexie. W szkole średniej pomagał w firmie projektowej, uprawiał „komputeropisanie” dla przedsiębiorców, pracował na koloniach jako „konserwator powierzchni płaskich” zarabiając na swój pierwszy „elektroniczny” zegarek.

Na studiach pracował jako doradca i przedstawiciel handlowy w różnych branżach. Zajmował się wieloma ciekawymi zajęciami – zawsze jednak w kontaktach z ludźmi: był przedstawicielem handlowym, doradcą finansowym, managerem, trenerem.

Od 2005 roku prowadzi własną firmą. Jest  Dyrektorem Generalnym Projektu Treeneo. Dzięki temu poznał wielu ciekawych ludzi i rozwinął się jak nigdy dotąd.

Od zawsze interesowało go wszystko co ciekawa m.in. alternatywne i kreatywne możliwości inwestycyjne – od dobrych kilkunastu lat szczególnie inwestowanie w nieruchomości.

Zainspirowała go literatura Roberta Kyiosakiego -profesjonalista i autora wielu bestsellerów o wolności finansowej i nieruchomościach. Dzięki temu poznał profesjonalnych inwestorów oraz ciekawe osoby związane z branżą, uczestniczył w licznych szkoleniach z zakresu inwestowania w nieruchomości i wie, że wolność finansową można uzyskać tylko dzięki inwestycjom w dwie rzeczy: własną wiedzę i nieruchomości.

Jego pierwszą transakcją w nieruchomości (gruntowe) przeprowadził w 1999 r. a po 5 latach sprzedając ją swój kapitał pomnożył 12-krotnie.

Jest członkiem clubu Cashflow, wykładowcą w alternatywnej szkole biznesu ASBIRO. Redaguje dział nieruchomości w Businesmann Today.

Zajmuje się inwestowaniem szczególnie w ziemię, dobra ograniczone a generujące niebywała możliwości inwestycyjne.

Od 2010 r. prowadzi darmowy kurs internetowy i Bloga, współpracuje ze znanymi w branży, pisze artykuły do czasopism, prowadzi szkolenia stacjonarne z inwestowania w nieruchomości, wykłada na uniwersytetach, inwestuje. Czasem zapraszają go do TV oraz Radia.

Jest zwolennikiem kreatywnych form finansowania inwestycji – bez gotówki, banku i zdolności kredytowej. Jest założyciele, spółek inwestujących w nieruchomości. Dzięki unikalnym metodom finansowania zbudował portfel nieruchomości.

Jego motto to: Okazja często przychodzi przebrana za ciężką pracę.

Prywatnie: kocha życie, podróże i sport.